Stephan Leopold (Praha 1826 - 1890 Praha)
Krajina před bouří, signováno a datováno vpravo dole L. Stephan 875, olej/plátno, 70,5 x 113,5 cm, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 800.000,-
CZK 450.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 280.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |